Як працює зернова сівалка
Зернова сівалка це основна сільськогосподарська машина, яка використовується в рівномірного висіву насіння в грунт. Метод, який використовувався до винаходу сівалки, це було розкидання зерен руками на полі, він давав нерівномірне висаджування зерна на ґрунті, але це можна виправити так: купити і замовити запчастини для сільськогосподарської техніки (тракторів, комбайнів, сівалок тощо). Що призводило до нерівномірного висаджування зерна на грунті, втрат врожайності зернових, а найголовніше до малої врожайності.
Залежно від зернових і способом який ви віддаєте перевагу сівалки поділяються на види:
- рядові - вони призначені для висаджування зернових прямі ряди і стрічковим методом.
- гніздові - розміщення в гніздах рядка.
- разбросные - для розкидання насіння зернових і добрив.
Також зернові сівалки ділитися на спеціальні, комбінування та універсальні. Спеціальні сівалки призначена для висівання певних культур. Універсальна призначена для посіву насіння різних культур, її можна налаштувати для висіву будь-якого зерна. Комбінована сівалка модернізована для висіву будь-якого зерна, а також внесення в грунт мінеральних добрив.
У кожній зерновій сівалці повинні бути такі механізми як:
- высеивающий апарат.
- кілька окремих коробів для зерна.
- сошники які виконують функцію витівки борозни в ґрунті.
- заделывающее пристосування потрібно щоб засипати борозну з зерном, яка з'являється після сошників.
Без певних деталей ваш механізм буде працювати неправильно тому потрібно перевіряти правильність роботи вашого апарату. Що б визначити чи правильно працює ваша сівалка необхідно зняти заделывающее пристосування. Засіяти декількох метрів землі потім перевірити скільки насіння на 5 сантиметрів ґрунту якщо більше десятка тоді потрібно поставити менше сіп зерна, але якщо менше 5 тоді трохи більше поставити. Це дуже важливо для врожайності ваших зернових, тому потрібно купити і замовити запчастини для сільськогосподарської техніки (тракторів, комбайнів, сівалок тощо) користуватися інструкціями сіяння.
- Кислотность почвы – что это такоеКислотность или щелочность почвы измеряется по шкале – pH и отражает содержание ионов водорода в почве Весь числовой диапазон значений шкалы составляет от 1 до 14, с точкой нейтральной почвы на цифре 7.