Продавець "СК -ТехнологіЇ" розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
29 відгуків
Системы точного земледелия и GPS мониторинга HansehofПосмотреть!
СК-Технології
+380 (50) 323-21-19
+380 (96) 076-51-52
+380 (50) 442-81-31

Проведено збори «Ефективне будівництво лісових доріг»

На міжнародній виставці «Російський ліс» в р. Вологда. була проведена конференція, присвячена проблемам збереження лісових ресурсів нашої країни. В ході цього зібрання обговорювалися такі питання, як недостатнє фінансування підтримки лісовідновлювальних робіт, проблеми та недосконалість законодавчої бази, непродуманість нормативно-правових актом і багато іншого.

Багато представників лісозаготівельних компаній висловлювалися про те, що існує гостра необхідність розподілити відповідальність за підтримання лісових ресурсів у належному стані між приватними компаніями та державою. На думку виступаючих, тільки так можна домогтися ефективної роботи і найголовніше гідних результатів у даній сфері.

 

Лісозаготівники окрему увагу приділили темі будівництва лісових доріг і магістралей. на їхню думку центральні дороги, якими користуються не тільки лісозаготівники, але і жителі навколишніх населених пунктів повинні будуватися державою. оскільки вони потрібні не тільки для того, щоб транспортувати ліс, але і в якості стратегічних шляхів за яким мешканці сіл можуть добиратися в сусідні населені пункти, за якими можуть проїжджати служби екстреної допомоги, а так само здійснювалися багато інші транспортні дії.

Бічні ж відгалуження від центральних доріг, так звані "вуса", компанії лісозаготівники готові створювати за рахунок своїх особистих коштів, оскільки використовуватися дані транспортні шляхи будуть більшою мірою тільки для їх потреб.

Крім цього спільне фінансування розвитку лісової зони більш ніж доречно і в інших галузях, таких наприклад як відновлення лісу, проведення профілактичних заходів і т. п.

Варто зауважити, що в деяких регіонах подібні способи підтримання лісових масивів вже активно використовуються і приносять відчутні результати.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner