Продавець "СК -ТехнологіЇ" розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
29 відгуків
Системы точного земледелия и GPS мониторинга HansehofПосмотреть!
СК-Технології
+380 (50) 323-21-19
+380 (96) 076-51-52
+380 (50) 442-81-31

Компания John Deere

Компания John Deere основана в 1837 году, компания претерпела множество изменений в коммерческой деятельности, производимой продукции и услугах. Изменения всегда создают новые возможности. Компания John Deere всегда была готова и приветствовала их. И по сей день компания John Deere продовжує створювати рішення для тих, хто працює на землі: фермерів, підрядників, землевласників, будівельників. Компанія ніколи не преступала і не забувала головні цінності її засновника: чесність, якість, відданість справі та інноваційність. Ці цінності визначають стиль роботи, пропоноване якість і неперевершений рівень обслуговування, яке ви отримуєте, будучи клієнтом компанії.

Стратегія розвитку

    Для тех, кто обрабатывает землю и собирает урожай. Для тех, кто изменяет и обогащает землю. Для тех, кто строит на земле. Деятельность компании John Deere направлена на ваш успех. Эта направленность глобальна и сфокусирована на шести ключевых регионах – США, Канаде, Бразилии, России, Украине, Индии и Китае. Именно в этих странах в будущем будет собираться не менее 75 процентов мирового урожая. Именно наше прошлое, наша увлеченность и наша цель помочь вашему бизнесу стать более производительным и доходным однозначно позиционируют компанию John Deere как уникального поставщика оборудования.

Види діяльності John Deere різноманітні і взаємопов'язані. Два роду діяльності – будівельне і сільськогосподарське обладнання – знаходяться на найвищому рівні, утримуючи світове лідерство.

Два додаткових роду діяльності – обладнання для лісозаготівельних і торф'яних робіт – підтримують і збільшують світове прагнення до розвитку. Додаткові допоміжні види діяльності – фінансові послуги, енергетичні системи, постачання запасних частин та група по розробці інтелектуальних рішень – зміцнюють і диференціюють наш основний бізнес.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner