Кошик
14 відгуків
Системы точного земледелия и GPS мониторинга HansehofПосмотреть!
"СК -Технологии"
+380503131119
+380503232119
+380680986866
Ремонт кондиціонерів тракторів і комбайнів

Ремонт кондиціонерів тракторів і комбайнів

 • Послуга
 • Код: 120

1 000 грн./послуга

+38068098-68-66
 • +380503232119
  Константин
 • +380680986866
  Сергей
 • +380504428131
  директор
 • Графік роботи
 • Адреса та контакти
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики

Наші сервісні інженери, готові провести плановий огляд а також ремонт і заміну кондиціонерів на тракторах і комбайнах. Кваліфікована допомога у виборі якісних запасних частин як оригінальних так і аналогових провідних світових виробників. Так само ми надаємо послуги по заправці та встановленню авто-кондиціонерів з гарантією і сервісним обслуговуванням.

Заправка проводиться за допомогою сучасних заправних станцій.

Кондиціонер, як будь-яка функціонуюча техніка, вимагає дотримання правил експлуатації, ретельного догляду і проведення профілактики. Періодичне сервісне обслуговування кондиціонера запобігає раптові виходи з ладу обладнання, а також подовжують терміни його безперебійної роботи, але, на жаль, не вирішує всіх проблем, пов'язаних з поломками кондиціонерів.

Заправка кондиціонерів необхідна для підвищення ефективності роботи кондиціонера при втраті фреону внаслідок нормованої витоку, при ремонті, а також після заміни основних вузлів і шлангів кондиціонера.

Ми готові обслуговувати, заправляти і ремонтувати систему охолодження тракторів, комбайнів, самохідних обприскувачів і навантажувачів відомих світових брендів: Krone, Rimeco, Саѕе, New Holland, Laverda, Claas, John Deere, Massey Ferguson, Deutz Fahr, Fendt, Holmer та ін.

   На замітку: В останній час наша компанія все частіше і частіше стикається з роботами "самоуків". Так їх робота підкуповує дешевизною. Але якщо розібрати наслідки - то ми згадаймо старе прислів'я - "скупий платить двічі".

Чому у "кущів" дешевше:

- вартість холодоагенту. Наша компанія використовує ліцензований хладоген, перед застосуванням, ми проводимо спектральний аналіз складу хладогена. Чим заправляють "чагарники" - що по дешевше. Наслідки таких заправок:

1. Вихід з ладу компресора

2. Вихід з ладу осушувача

3. Засмічення системи - в процесі змішування різних хладогенов відбувається реакція, в наслідок чого утворюється парафін, який регламентуватиме в системі. Експлуатація системи без повної промивки неприпустима.

- Все Вы обращали внимание на этих мастеров, вспомните ситуацию когда они добавляли масло в систему? И добавляли ли его? Масло в системе необходимо для правильной и стабильной работы компрессора, недостача масла - вызывает масляное голодание и выход из строя компрессора, переизбыток масла - увеличивает нагрузку на компрессор и тоже выводит его из строя. Малого того, если Вы вспомните как эти "мастера" проводят долив масла, то наверное и вспомните о том что у них используется одно и тоже масло на долив (универсально). В чем подвох? Виробник компресорів Denso, один з провідних виробників, робить вигук на те, що не можна використовувати універсальні масла для доліва. Для кожного типу компресора застосовується свій тип масла, а їх 4 найменування. Не правильно підібране масло починає шарується, темніти і виводить з ладу всю систему. Промивання всієї системи коштує дуже дорого і займає не мало часу.

- Хладоген. С хладогеном еще интересней обстоят дела. Все ищут где дешевле и в 90% закупают не качественный продукт, который завозится не законными путями и зачастую фальсификат. Чем он опасен? Его действия в системе проявляются не сразу, но фатально для всей системы. Смешивание газов вызывает различные последствия, в результате чего изменяются технические параметры самого хладагента, меняется точка кипения и точка росы, меняется нагрузка на компрессор + повышается агресивность газа, в результате чего страдает теплообменник и пароиспаритель.

Выводы Вы сделаете сами, и решение только за Вами.

Основні
Тип техніки та обладнанняКомбайн, Трактор
Термін виконання1.0 (дн)
Особливості послугиЗаправка кондиционера, Ремонт кондиционера
Інформація для замовлення
 • Ціна: 1 000 грн./послуга
Ремонт кондиціонерів тракторів і комбайнівРемонт кондиціонерів тракторів і комбайнів
Послуга
1 000 грн./послуга
+38068098-68-66
 • +380503232119
  Константин
 • +380680986866
  Сергей
 • +380504428131
  директор